Šis 2.5 MT (180 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Universālis, ko Rover ražoja no 1999 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4792mm |
| Platums | 1778mm |
| Augstums | 1424mm |
| Garenbāze | 2746mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1505mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1505mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1222litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 432litre |
| Pašmasa | 1590kg |
| Pilnā masa | 2000kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2497cm3 |
| Dzinēja jauda | 180bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 80mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 240Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 220km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 480 to 930km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 16.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
| Vidējais | 11.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.