Šis 1.9 TD MT (90 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko SEAT ražoja no 1996 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 202Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1896cm3 |
| Dzinēja jauda | 90bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 95mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1900RPM |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4620mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1730mm |
| Garenbāze | 2835mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1510mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1505mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 852litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 256litre |
| Pašmasa | 1678kg |
| Pilnā masa | 2400kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 19.3second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 880 to 1 400km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Tilting lever |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 9.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.