Šis 2.0 MT (115 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko SEAT ražoja no 1996 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1984cm3 |
| Dzinēja jauda | 115bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 400 to 5 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 82mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400RPM |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4620mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1730mm |
| Garenbāze | 2835mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1510mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1505mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 852litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 256litre |
| Pašmasa | 1638kg |
| Pilnā masa | 2400kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 177km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 440 to 880km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Tilting lever |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 19.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
| Vidējais | 10.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.