Šis 2.8 MT 4WD (204 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko SEAT ražoja no 1996 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 880km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 214km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Darba tilpums | 2792cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 204bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 265Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 4634mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1707mm |
| Garenbāze | 2841mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1530mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1524mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1786kg |
| Pilnā masa | 2500kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 256litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2610litre |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Tilting lever |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
| Vidējais | 13.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.