Šis 2.0 DTR MT (155 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [Restyling] W crossover, ko SsangYong ražoja no 2012 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4755mm |
| Platums | 1900mm |
| Augstums | 1760mm |
| Garenbāze | 2835mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1570mm |
| Klīrenss | 206mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 678litre |
| Pašmasa | 1901kg |
| Pilnā masa | 2760kg |
| Darba tilpums | 859kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 678litre |
| Permitted road-train weight | 5360kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 155bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 400 to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86.2mm |
| Virzuļa gājiens | 85.6mm |
| Maksimālais griezes moments | 360Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 2 800 RPM |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 173km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 78litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 880 to 1 260km |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 10.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.1 litri / 100km |
| Vidējais | 8.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.