Šis 2.7 Xdi MT 4WD (165 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [Restyling] W crossover, ko SsangYong ražoja no 2012 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4755mm |
| Platums | 1900mm |
| Augstums | 1840mm |
| Garenbāze | 2835mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1570mm |
| Klīrenss | 206mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 678litre |
| Pašmasa | 1991kg |
| Pilnā masa | 2760kg |
| Darba tilpums | 769kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 678litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1222/1564kg |
| Permitted road-train weight | 5960kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2696cm3 |
| Dzinēja jauda | 165bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 340Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800up to 3 250 RPM |
| Cilindra diametrs | 86.2mm |
| Virzuļa gājiens | 92.4mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 177km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 78litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 730 to 1 050km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 12.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.5 litri / 100km |
| Vidējais | 9.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.