Šis 3.2 T-Tronic AWD (220 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [Restyling] W crossover, ko SsangYong ražoja no 2012 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4755mm |
| Platums | 1900mm |
| Augstums | 1840mm |
| Garenbāze | 2835mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1570mm |
| Klīrenss | 263mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 678litre |
| Pašmasa | 1991kg |
| Pilnā masa | 2760kg |
| Darba tilpums | 760kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 678litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1191/1569kg |
| Permitted road-train weight | 5960kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3199cm3 |
| Dzinēja jauda | 220bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 100RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 89.9mm |
| Virzuļa gājiens | 84mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 312Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4600RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 184km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 19.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 12.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 15.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 78litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 400 to 610km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 23.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 15.4 litri / 100km |
| Vidējais | 18.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.