Šis 3.0 TD AT AWD (170 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Toyota ražoja no 2005 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4770mm |
| Platums | 1875mm |
| Augstums | 1800mm |
| Garenbāze | 2790mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1575mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1575mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Pašmasa | 1980kg |
| Pilnā masa | 2255kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2982cm3 |
| Dzinēja jauda | 170bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 103mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 352Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3400RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 87litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.7litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.2litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 950km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.8second |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 17.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.6 litri / 100km |
| Vidējais | 13.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.