Šis 3.4 AT AWD (185 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Toyota ražoja no 2005 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4770mm |
| Platums | 1875mm |
| Augstums | 1800mm |
| Garenbāze | 2790mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1575mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1575mm |
| Klīrenss | 205mm |
| Pašmasa | 1880kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3378cm3 |
| Dzinēja jauda | 185bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 94mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 294Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 87litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.7litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 12litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 730km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.6second |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 18.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.4 litri / 100km |
| Vidējais | 16.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.