Šis 4.0 AT AWD (249 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Toyota ražoja no 2005 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4805mm |
| Platums | 1910mm |
| Augstums | 1800mm |
| Garenbāze | 2790mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1575mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1575mm |
| Klīrenss | 205mm |
| Pašmasa | 1930kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3955cm3 |
| Dzinēja jauda | 249bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 94mm |
| Virzuļa gājiens | 95mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 390Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 87litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Vidējais | 14.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.