Šis 2.0 AT (135 hp) dzinējs tika uzstādīts X90 Sedans, ko Toyota ražoja no 1992 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4750mm |
| Platums | 1750mm |
| Augstums | 1390mm |
| Garenbāze | 2730mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1485mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1495mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1290kg |
| Pilnā masa | 1565kg |
| Darba tilpums | 275kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1988cm3 |
| Dzinēja jauda | 135bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 75mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 177Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 990km |
| Priekšējā piekare | A few levers and rods |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | A few levers and rods |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.2m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 14.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.5 litri / 100km |
| Vidējais | 12 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.