Šis 2.5 Twin-turbo AT (280 hp) dzinējs tika uzstādīts X90 Sedans, ko Toyota ražoja no 1992 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4750mm |
| Platums | 1750mm |
| Augstums | 1390mm |
| Garenbāze | 2730mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1485mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1490mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1460kg |
| Pilnā masa | 1735kg |
| Darba tilpums | 275kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2492cm3 |
| Dzinēja jauda | 280bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 71mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 378Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 1 030km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.2m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 14.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.2 litri / 100km |
| Vidējais | 10.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.