Šis 2.4 TD AT (97 hp) dzinējs tika uzstādīts X90 Sedans, ko Toyota ražoja no 1992 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4750mm |
| Platums | 1750mm |
| Augstums | 1390mm |
| Garenbāze | 2730mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1485mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1495mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1380kg |
| Pilnā masa | 1655kg |
| Darba tilpums | 275kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2446cm3 |
| Dzinēja jauda | 97bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 221Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.2m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Vidējais | 5.5 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.