Šis 1.8 AT (125 hp) dzinējs tika uzstādīts V40 Sedans, ko Toyota ražoja no 1994 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 162Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1839cm3 |
| Dzinēja jauda | 125bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 82mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4600RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4625mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1400mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1480mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1160kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 550 to 860km |
| Priekšējā piekare | Independent, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 13.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.