Šis 2.2 TD AT (91 hp) dzinējs tika uzstādīts V40 Sedans, ko Toyota ražoja no 1994 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 192Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 2184cm3 |
| Dzinēja jauda | 91bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 94mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2200RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4625mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1400mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1480mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pilnā masa | 1475kg |
| Pašmasa | 1210kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 670 to 1 200km |
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Priekšējā piekare | Independent, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 10.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.8 litri / 100km |
| Vidējais | 8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.