Šis 2.0 MT AWD (135 hp) dzinējs tika uzstādīts V40 Sedans, ko Toyota ražoja no 1994 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 181Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 135bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4625mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1400mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1480mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1210kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 860km |
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Priekšējā piekare | Independent, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pilsētā | 14.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.