Šis 1.9 TDI MT H1 (102 hp) dzinējs tika uzstādīts T5 Minibus, ko Volkswagen ražoja no 2003 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 14 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 850 to 1 210km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 154km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 20.1second |
| Darba tilpums | 1896cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 102bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 250Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 79.5mm |
| Virzuļa gājiens | 95.5mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4890mm |
| Platums | 1904mm |
| Augstums | 1990mm |
| Garenbāze | 3000mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1628mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1637mm |
| Klīrenss | 167mm |
| Pašmasa | 2462kg |
| Pilnā masa | 3000kg |
| Darba tilpums | 538kg |
| Virsbūves tips | Minibus |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dampers, Shortened coil springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 10.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.6 litri / 100km |
| Vidējais | 8.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.