Šis 2.5 TDI MT H2 (131 hp) dzinējs tika uzstādīts T5 Minibus, ko Volkswagen ražoja no 2003 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 14 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minibus |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Platums | 1904mm |
| Garums | 4890mm |
| Augstums | 2600mm |
| Pašmasa | 2577kg |
| Garenbāze | 3000mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1628mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1637mm |
| Klīrenss | 167mm |
| Pilnā masa | 3000kg |
| Darba tilpums | 423kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2461cm3 |
| Dzinēja jauda | 131bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 340Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 95.5mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 730 to 1 080km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 158km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 17.1second |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Priekšējā piekare | Strut |
| Aizmugurējā piekare | Dampers, Shortened coil springs |
| Pilsētā | 12.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.5 litri / 100km |
| Vidējais | 10 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.