Šis 2.5 TDI 4Motion MT H1 (131 hp) dzinējs tika uzstādīts T5 Minibus, ko Volkswagen ražoja no 2003 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 14 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minibus |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Platums | 1904mm |
| Garums | 4890mm |
| Augstums | 1990mm |
| Pašmasa | 2290kg |
| Garenbāze | 3000mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1628mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1637mm |
| Klīrenss | 167mm |
| Pilnā masa | 3000kg |
| Darba tilpums | 710kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2461cm3 |
| Dzinēja jauda | 131bhp |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 5 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 95.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 340Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.1litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 680 to 1 050km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 16.3second |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Priekšējā piekare | Strut |
| Aizmugurējā piekare | Dampers, Shortened coil springs |
| Pilsētā | 13.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.7 litri / 100km |
| Vidējais | 10.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.