Šis 3.2 AT 4x4 (260 hp) variklis buvo montuojamas 939 Roadster kėbule, kuris Alfa Romeo buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Roadster |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4393mm |
| Plotis | 1830mm |
| Aukštis | 1371mm |
| Važiuoklės bazė | 2528mm |
| Priekinė ašis | 1579mm |
| Galinė ašis | 1559mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1765kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3195cm3 |
| Variklio galia | 260bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 200RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 322Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 237km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.4second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.3litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.6litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 380 to 810km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.7m |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Miestas | 22.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.