Šis 3.3 MT (305 hp) variklis buvo montuojamas E46 Cabrio cabriolet kėbule, kuris Alpina buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kabrioletas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Plotis | 1757mm |
| Ilgis | 4488mm |
| Aukštis | 1352mm |
| Važiuoklės bazė | 2725mm |
| Priekinė ašis | 1471mm |
| Galinė ašis | 1472mm |
| Prošvaisa | 110mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1620kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2040kg |
| Min. bagažinės talpa | 300litre |
| Maks. bagažinės talpa | 300litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3346cm3 |
| Variklio galia | 305bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 300RPM |
| Sukimo momentas | 362Nm |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 87mm |
| Stūmoklio eiga | 93mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 264km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11litre |
| Degalų bako talpa | 63litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 390 to 790km |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Miestas | 19.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.