Šis 2.1 Quattro MT (182 hp) variklis buvo montuojamas 44/44Q Sedanas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 1983m. iki 1991m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4807mm |
| Plotis | 1814mm |
| Aukštis | 1422mm |
| Važiuoklės bazė | 2690mm |
| Maks. bagažinės talpa | 570litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1399kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1960kg |
| Priekinė ašis | 1470mm |
| Min. bagažinės talpa | 570litre |
| Galinė ašis | 1470mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2144cm3 |
| Variklio galia | 182bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 700RPM |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 5 |
| Sukimo momentas | 252Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 230km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.1second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.1litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.1litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 1 130km |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 17 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.