Šis 2.3 MT (133 hp) variklis buvo montuojamas 8C/B4 Universalas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 1991m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 12 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4482mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1408mm |
| Važiuoklės bazė | 2612mm |
| Priekinė ašis | 1449mm |
| Galinė ašis | 1471mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Maks. bagažinės talpa | 712litre |
| Min. bagažinės talpa | 430litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1270kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1730kg |
| Tūris / talpa | 460kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2309cm3 |
| Variklio galia | 133bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 5 |
| Cilindro skersmuo | 82.5mm |
| Stūmoklio eiga | 86.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 186Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 200km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.4litre |
| Degalų bako talpa | 66litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 1 030km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Wishbone, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Miestas | 14.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.