Šis 1.4 TFSI S-tronic (150 hp) variklis buvo montuojamas 8X [Restyling] Sportback hatchback kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1746mm |
| Ilgis | 3973mm |
| Aukštis | 1422mm |
| Važiuoklės bazė | 2469mm |
| Priekinė ašis | 1477mm |
| Min. bagažinės talpa | 270litre |
| Maks. bagažinės talpa | 920litre |
| Galinė ašis | 1471mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1230kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1655kg |
| Prošvaisa | 125mm |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 50kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1395cm3 |
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 250Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 3 500 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 215km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 5.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.7litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 780 to 1 100km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pseudo MacPherson |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Miestas | 7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.