Šis 1.8 TFSI S-tronic (192 hp) variklis buvo montuojamas 8X [Restyling] Sportback hatchback kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1746mm |
| Ilgis | 3973mm |
| Aukštis | 1422mm |
| Važiuoklės bazė | 2469mm |
| Priekinė ašis | 1477mm |
| Min. bagažinės talpa | 270litre |
| Maks. bagažinės talpa | 270litre |
| Galinė ašis | 1471mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1280kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1625kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1798cm3 |
| Variklio galia | 192bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 400RPM |
| Sukimo momentas | 250Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1250up to 5 300 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 234km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.6litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 630 to 960km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Miestas | 8.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.