Šis 1.8 MT (125 hp) variklis buvo montuojamas 8L Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 1996m. iki 2000m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 12 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4152mm |
| Plotis | 1735mm |
| Aukštis | 1427mm |
| Važiuoklės bazė | 2513mm |
| Priekinė ašis | 1513mm |
| Galinė ašis | 1495mm |
| Prošvaisa | 143mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1100litre |
| Min. bagažinės talpa | 350litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1140kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1700kg |
| Tūris / talpa | 560kg |
| Permitted road-train weight | 3100kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1781cm3 |
| Variklio galia | 125bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 86.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 5 |
| Sukimo momentas | 170Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200RPM |
| Kuras | 95 RON, 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 202km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.6second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.3litre |
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 470 to 870km |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.9m |
| Miestas | 14 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.