Šis 1.8T MT Quattro (150 hp) variklis buvo montuojamas 8L Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 1996m. iki 2000m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 12 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4152mm |
| Plotis | 1735mm |
| Aukštis | 1427mm |
| Važiuoklės bazė | 2518mm |
| Priekinė ašis | 1513mm |
| Galinė ašis | 1489mm |
| Prošvaisa | 143mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1020litre |
| Min. bagažinės talpa | 270litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1290kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1850kg |
| Tūris / talpa | 560kg |
| Permitted road-train weight | 3450kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1781cm3 |
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 700RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 86.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 5 |
| Sukimo momentas | 210Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 4 600 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.9m |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Maksimalus greitis | 215km/h |
|---|---|
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.6litre |
| Degalų bako talpa | 62litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 910km |
| Kuras | 95 RON, 92 RON |
| Miestas | 13.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.