Šis 2.5 TDI MT quattro (180 hp) variklis buvo montuojamas 4B/C5 [Restyling] Universalas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2001m. iki 2004m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 25 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 630 to 1 110km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 221km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.1second |
| Tūris / talpa | 2496cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 180bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 370Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 2 500 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 78.3mm |
| Stūmoklio eiga | 86.4mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.7m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4796mm |
| Plotis | 1810mm |
| Aukštis | 1477mm |
| Važiuoklės bazė | 2759mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Galinė ašis | 1569mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1730kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2280kg |
| Tūris / talpa | 550kg |
| Min. bagažinės talpa | 455litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1590litre |
| Kėbulas | Universalas |
| Prošvaisa | 120mm |
| Priekinė važiuoklė | Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 12.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.