Šis 2.5 TDI multitronic (155 hp) variklis buvo montuojamas 4B/C5 [Restyling] Universalas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2001m. iki 2004m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 25 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.9litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 760 to 1 250km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.9second |
| Tūris / talpa | 2496cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 155bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 310Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1400up to 3 500 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 78.3mm |
| Stūmoklio eiga | 86.4mm |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.68m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4796mm |
| Plotis | 1810mm |
| Aukštis | 1477mm |
| Važiuoklės bazė | 2760mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Galinė ašis | 1569mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1645kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2195kg |
| Tūris / talpa | 550kg |
| Min. bagažinės talpa | 455litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1590litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1205/1100kg |
| Permitted road-train weight | 4095kg |
| Loading height | 588mm |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion, Trailing arms, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 10.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.