Šis 4.0 TFSI tiptronic quattro (435 hp) variklis buvo montuojamas D4/4H [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 5135mm |
| Plotis | 1949mm |
| Aukštis | 1460mm |
| Važiuoklės bazė | 2992mm |
| Priekinė ašis | 1644mm |
| Galinė ašis | 1635mm |
| Maks. bagažinės talpa | 520litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1995kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2570kg |
| Min. bagažinės talpa | 520litre |
| Tūris / talpa | 575kg |
| Permitted road-train weight | 4870kg |
| Loading height | 690mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3993cm3 |
| Variklio galia | 435bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 100 to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Sukimo momentas | 600Nm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 5 000 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindro skersmuo | 84.5mm |
| Stūmoklio eiga | 89mm |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.1litre |
| Degalų bako talpa | 82litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 650 to 1 150km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.3m |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Miestas | 15.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.