Šis 3.0 TFSI quattro tiptronic (290 hp) variklis buvo montuojamas D4/4H Sedanas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 14 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.1litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 700 to 1 300km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.1second |
| Tūris / talpa | 2995cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 290bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 850 to 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 420Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500up to 4 850 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Compressor |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5137mm |
| Plotis | 1949mm |
| Aukštis | 1460mm |
| Važiuoklės bazė | 2992mm |
| Priekinė ašis | 1644mm |
| Galinė ašis | 1635mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1905kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2520kg |
| Tūris / talpa | 615kg |
| Min. bagažinės talpa | 510litre |
| Maks. bagažinės talpa | 510litre |
| Permitted road-train weight | 4820kg |
| Loading height | 690mm |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 15.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.