Šis 6.3 W12 L quattro tiptronic (500 hp) variklis buvo montuojamas D4/4H Sedanas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 14 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.9litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 990km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.7second |
| Tūris / talpa | 6299cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 500bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 200RPM |
| Sukimo momentas | 625Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4750RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | W-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 90.4mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.7m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5267mm |
| Plotis | 1949mm |
| Aukštis | 1471mm |
| Važiuoklės bazė | 3122mm |
| Priekinė ašis | 1644mm |
| Galinė ašis | 1635mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2130kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2655kg |
| Tūris / talpa | 525kg |
| Min. bagažinės talpa | 510litre |
| Maks. bagažinės talpa | 510litre |
| Permitted road-train weight | 4955kg |
| Loading height | 690mm |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 19.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.