Šis 3.0 TFSI tiptronic quattro (272 hp) variklis buvo montuojamas 4L [Restyling] SUV kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.7litre |
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 690 to 1 180km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 222km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.9second |
| Tūris / talpa | 2995cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 272bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 750 to 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 400Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2250up to 4 750 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Compressor |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5089mm |
| Plotis | 1983mm |
| Aukštis | 1729mm |
| Važiuoklės bazė | 3002mm |
| Priekinė ašis | 1651mm |
| Galinė ašis | 1681mm |
| Prošvaisa | 205mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2295kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2945kg |
| Tūris / talpa | 650kg |
| Min. bagažinės talpa | 775litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2035litre |
| Permitted road-train weight | 6445kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone, Dampers |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 17.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.