Šis 3.0 TDI tiptronic quattro (245 hp) variklis buvo montuojamas 4L [Restyling] SUV kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.4litre |
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 160 to 1 490km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 215km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.8second |
| Tūris / talpa | 2967cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 245bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 800 to 4 400RPM |
| Sukimo momentas | 550Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 2 750 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 91.4mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5089mm |
| Plotis | 1983mm |
| Aukštis | 1729mm |
| Važiuoklės bazė | 3002mm |
| Priekinė ašis | 1651mm |
| Galinė ašis | 1681mm |
| Prošvaisa | 205mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2345kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2995kg |
| Tūris / talpa | 650kg |
| Min. bagažinės talpa | 330litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2035litre |
| Permitted road-train weight | 6495kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone, Dampers |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 9.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.