Šis 4.2 V8 quattro MT (280 hp) variklis buvo montuojamas C4 Universalas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 1994m. iki 1997m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5second |
| Tūris / talpa | 4172cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 280bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 800RPM |
| Sukimo momentas | 400Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4798mm |
| Plotis | 1803mm |
| Aukštis | 1440mm |
| Važiuoklės bazė | 2692mm |
| Priekinė ašis | 1560mm |
| Galinė ašis | 1519mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1692kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2295kg |
| Min. bagažinės talpa | 391litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1310litre |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Vidurkis | 15.6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.