Šis 4.0 TFSI quattro S tronic (420 hp) variklis buvo montuojamas C7 Sedanas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4931mm |
| Plotis | 2086mm |
| Aukštis | 1440mm |
| Važiuoklės bazė | 2916mm |
| Priekinė ašis | 1615mm |
| Galinė ašis | 1606mm |
| Maks. bagažinės talpa | 995litre |
| Min. bagažinės talpa | 530litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1970kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2505kg |
| Tūris / talpa | 535kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3993cm3 |
| Variklio galia | 420bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 500 to 6 400RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Sukimo momentas | 550Nm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1450up to 5 250 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.7litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 690 to 1 140km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Miestas | 13 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.