Šis 4.0 TFSI S tronic quattro (450 hp) variklis buvo montuojamas 4G [Restyling] Sportback liftback kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Liftback |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4980mm |
| Plotis | 1911mm |
| Aukštis | 1408mm |
| Važiuoklės bazė | 2916mm |
| Priekinė ašis | 1641mm |
| Galinė ašis | 1632mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2030kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2565kg |
| Min. bagažinės talpa | 535litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1390litre |
| Tūris / talpa | 535kg |
| Permitted road-train weight | 4665kg |
| Loading height | 677mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3993cm3 |
| Variklio galia | 450bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 800 to 6 400RPM |
| Sukimo momentas | 550Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1400up to 5 700 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.6second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.3litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 570 to 1 070km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Trapezoidal wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Miestas | 15.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.