Šis 3.0 TDI tiptronic quattro (313 hp) variklis buvo montuojamas 8R SUV kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 650Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 2967cm3 |
| Variklio galia | 313bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 900 to 4 500RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1450up to 2 800 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4644mm |
| Plotis | 1911mm |
| Aukštis | 1624mm |
| Važiuoklės bazė | 2813mm |
| Priekinė ašis | 1638mm |
| Galinė ašis | 1632mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Min. bagažinės talpa | 540litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1995kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2530kg |
| Maks. bagažinės talpa | 1560litre |
| Tūris / talpa | 535kg |
| Loading height | 665mm |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.1second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.8litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 990 to 1 170km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Miestas | 8.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.