Šis 4.0 TDI tiptronic quattro (435 hp) variklis buvo montuojamas 4M SUV kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2016m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.6litre |
| Degalų bako talpa | 85litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 980 to 1 230km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.8second |
| Tūris / talpa | 3956cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 435bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 750 to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 900Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1000up to 3 250 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5069mm |
| Plotis | 1968mm |
| Aukštis | 1741mm |
| Važiuoklės bazė | 2996mm |
| Priekinė ašis | 1679mm |
| Galinė ašis | 1679mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2345kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3030kg |
| Tūris / talpa | 685kg |
| Min. bagažinės talpa | 805litre |
| Maks. bagažinės talpa | 805litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pneumatic elastic element, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Pneumatic elastic element, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 10 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.