Šis 6.0 AWD AT (625 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Speed coupe 2-doors kėbule, kuris Bentley buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 22.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.5litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 410 to 890km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 330km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.2second |
| Tūris / talpa | 5998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 625bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 800Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1700up to 2 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | W-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 90.2mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4806mm |
| Plotis | 1943mm |
| Aukštis | 1394mm |
| Važiuoklės bazė | 2746mm |
| Priekinė ašis | 1667mm |
| Galinė ašis | 1663mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2320kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2750kg |
| Tūris / talpa | 358kg |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 26.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.