Šis 6.0 AT (630 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Convertible cabriolet kėbule, kuris Bentley buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kabrioletas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Plotis | 1916mm |
| Ilgis | 4804mm |
| Aukštis | 1388mm |
| Važiuoklės bazė | 2745mm |
| Priekinė ašis | 1623mm |
| Maks. bagažinės talpa | 260litre |
| Galinė ašis | 1657mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2395kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2830kg |
| Tūris / talpa | 435kg |
| Min. bagažinės talpa | 260litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1550/1350kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 5998cm3 |
| Variklio galia | 630bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 800Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų išdėstymas | W-type |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000up to 4 500 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 90.2mm |
| Kuras | 95 RON, Ethanol |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 325km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 24.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 16.3litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 370 to 780km |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 11.2m |
| Priekiniai stabdžiai | Disc ceramic |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Disc ceramic |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Miestas | 29.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 19.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.