Šis 3.0 MT (340 hp) variklis buvo montuojamas E82 Kupė kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Plotis | 1803mm |
| Ilgis | 4380mm |
| Aukštis | 1420mm |
| Važiuoklės bazė | 2660mm |
| Priekinė ašis | 1541mm |
| Galinė ašis | 1541mm |
| Min. bagažinės talpa | 370litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1570kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1900kg |
| Tūris / talpa | 405kg |
| Maks. bagažinės talpa | 370litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2979cm3 |
| Variklio galia | 340bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 900RPM |
| Sukimo momentas | 500Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 4 500 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 89.6mm |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.6litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 510 to 960km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.5m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Miestas | 16.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.