Šis 530d xDrive AT (258 hp) variklis buvo montuojamas F07/F10/F11 Gran Turismo fastback kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 13 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.2litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 990 to 1 230km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 242km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.2second |
| Tūris / talpa | 2993cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 258bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 560Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Compressor |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 90mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4998mm |
| Plotis | 1901mm |
| Aukštis | 1559mm |
| Važiuoklės bazė | 3070mm |
| Priekinė ašis | 1611mm |
| Galinė ašis | 1654mm |
| Prošvaisa | 151mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2085kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2640kg |
| Tūris / talpa | 630kg |
| Min. bagažinės talpa | 440litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1700litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1160/1480kg |
| Kėbulas | Fastback |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 8.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.