Šis 550i AT (407 hp) variklis buvo montuojamas F07/F10/F11 Gran Turismo fastback kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 13 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.2litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 430 to 840km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.5second |
| Tūris / talpa | 4395cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 407bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 500 to 6 400RPM |
| Sukimo momentas | 600Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 4 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 88.3mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4998mm |
| Plotis | 1901mm |
| Aukštis | 1559mm |
| Važiuoklės bazė | 3070mm |
| Priekinė ašis | 1621mm |
| Galinė ašis | 1636mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2135kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2690kg |
| Tūris / talpa | 630kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1245/1500kg |
| Kėbulas | Fastback |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 19.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.