Šis 3.9 AT (237 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Buick buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 5207mm |
| Plotis | 1830mm |
| Aukštis | 1830mm |
| Važiuoklės bazė | 3077mm |
| Priekinė ašis | 1586mm |
| Galinė ašis | 1598mm |
| Maks. bagažinės talpa | 3865litre |
| Min. bagažinės talpa | 762litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2110kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3880cm3 |
| Variklio galia | 237bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 99mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 324Nm |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Maksimalus greitis | 175km/h |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9litre |
| Degalų bako talpa | 95litre |
| Kuras | Benzinas |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 730 to 1 060km |
| Miestas | 15.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.