Šis 1.6 MT (100 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris BYD buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.3litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12second |
| Tūris / talpa | 1584cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 100bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 134Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000up to 4 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 5.1m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4533mm |
| Plotis | 1705mm |
| Aukštis | 1490mm |
| Važiuoklės bazė | 2600mm |
| Priekinė ašis | 1480mm |
| Galinė ašis | 1460mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1210kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1555kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 7.6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.