Šis 5.7i MT (400 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.1litre |
| Degalų bako talpa | 66litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 420 to 650km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 262km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.6second |
| Tūris / talpa | 5665cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 400bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 536Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 99mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4865mm |
| Plotis | 1793mm |
| Aukštis | 1455mm |
| Važiuoklės bazė | 2880mm |
| Priekinė ašis | 1550mm |
| Galinė ašis | 1560mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1745kg |
| Min. bagažinės talpa | 360litre |
| Maks. bagažinės talpa | 430litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 18.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.