Šis 6.0i MT (405 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.4litre |
| Degalų bako talpa | 66litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 450 to 700km |
| Kuras | Benzinas |
| Maksimalus greitis | 262km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.6second |
| Tūris / talpa | 5967cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 405bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 536Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 6000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 101.6mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 45 |
|---|---|
| Ilgis | 4864mm |
| Plotis | 1793mm |
| Aukštis | 1455mm |
| Važiuoklės bazė | 2880mm |
| Priekinė ašis | 1552mm |
| Galinė ašis | 1559mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1780kg |
| Min. bagažinės talpa | 362litre |
| Maks. bagažinės talpa | 362litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 17.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.