Šis 1.4 CVT (84 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kupė kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2016m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Važiuoklės bazė | 2695mm |
| Aukštis | 1420mm |
| Ilgis | 4724mm |
| Plotis | 1847mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1846kg |
| Tūris / talpa | 1398cm3 |
|---|---|
| Variklio tipas | Hibridas |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 800RPM |
| Variklio galia | 84bhp |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 400Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4250RPM |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
| Galinė važiuoklė | Independent, Spring |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 2.9litre |
|---|---|
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.8second |
| Maksimalus greitis | 171km/h |
| Kuras | 95 RON |
| Vidurkis | 3.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.