Šis 6.2 V8 AT 4WD ESV (409 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation SUV kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Plotis | 2045mm |
| Ilgis | 5697mm |
| Aukštis | 1880mm |
| Važiuoklės bazė | 3302mm |
| Priekinė ašis | 1745mm |
| Min. bagažinės talpa | 1113litre |
| Maks. bagažinės talpa | 3424litre |
| Galinė ašis | 1744mm |
| Prošvaisa | 205mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2739kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3310kg |
| Tūris / talpa | 662kg |
| Permitted road-train weight | 3583kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 6162cm3 |
| Variklio galia | 409bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 100RPM |
| Sukimo momentas | 610Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 103.25mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4100RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 117litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 700 to 990km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 209km/h |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 13.1m |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Miestas | 20.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 14.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.